نتیجه‌ی امتحان نهایی فیزیک رو گارانتی کن!

کارگاه

امتحان نهایی

خلاصه تعاریف و مفاهیم

کارگاه امتحان نهایی فیزیک دوازدهم یه راه حل برای نتیجه گرفتن در امتحان و بالا بردن معدل شماست. در این دوره که به صورت ویدئو و فایل صوتی به همراه جزوه در اختیار شما قرار می گیره، خلاصه درس رو به صورت فایل صوتی بهت می دم تا فقط چند بار گوش کنی و در وقتت صرفه جویی بشه. در عوض راندمان کاریت بالا بره.

نمونه سوالات امتحانی

در کارگاه امتحان نهایی ، نمونه سوالات امتحان نهایی چند سال اخیر به دقت بررسی و حل میشه. نکات اون گفته میشه و حالت های مختلف بررسی میشه و می گم اگه قرار باشه یه جور دیگه بیاد چه جوری سوال میاد.

تمرینات کتاب درسی

در این دوره تمام تمرینات و مثال های کتاب درسی هم به طور دقیق و کامل بررسی میشه. ( درقالب نمونه سوال)

با این کارگاه می تونی بیست بگیری!

سوالات امتحان نهایی 4 سال اخیر رو بررسی می کنیم!

امتحان نهایی فیزیک . امتحان فیزیک یازدهم . امتحان فیزیک یازدهم

هزینه ی دوره سیصد هزار تومان.

در کارگاه فیزیک امتحان نهایی چی یاد می گیریم؟

برای این که راحت تر و سریع تر در امتحان نهایی فیزیک 20 بگیری.

شماره ات رو بده تا تا کمکت کنم!

اینجوری دیگه نگران نتیجه امتحان فیزیک نخواهی بود.

اگه هیچی بلد نباشی(فکر نمی کنم اینطوری باشی، چون لااقل تعاریف رو تا حدودی می دونی) فقط کافیه حرف گوش کن باشیو با من پیش بیای. کار عجیب غریبی هم قرار نیست انجام بدی. فقط پادکست تعاریف رو گوش می کنی و ویدئو ها رو نگاه می کنی. و یه بار برای خودت حل می کنی.

فقط کافیه مسائلی رو که حل می کنم و توضیحاتش رو ببینی . تعاریف رو هم به صورت پادکست بهت می دم فقط گوش کن. فیلم آموزشی رایگان کلیه مباحث هم در بخش آموزش رایگان سایت هست. ببین!

اگه اضافه تر هم حل کنی که دستت راه بیافته چه بهتر! اما اگه در حد همین کارگاه و مسائلی که حل می کنم می تونه کارت رو راه بندازه و نتیجه بگیری.

هرچی بخونی قطعا مفیده! اما من تمام مفاهیم و تعاریف کتاب رو به صورت پادکست بهت می دم که گوش کنی و نخوای بخونی. از طرفی تمام سوالات مهم کتاب درسی فیزیک رو در قالب مسائلی که بهت می دم بررسی می کنم.

بستگی به پایه درسی فیزیک و ریاضی و میزان مسئولیت پذیری خودت داره. اگه  حرف گوش کن باشی و با مطالبی که می گیم و حجم‌شون زیاد نیست ، پیش بیای و تمرین کنی حتما میشه.

با این کارگاه کوتاه مدت می تونی از عهده امتحان نهایی به خوبی بربیای و نتیجه بگیری. یادگیری خیلی عمقی در زمان کوتاه شاید اتفاق نیافته!

ما بر اساس تجربه 30 ساله و آنالیز و بررسی سوالات سالهای اخیر می دونیم چه سبک سوالی احتمال بیشتر داره در امتحان نهایی مطرح بشه ، و اونا رو براتون حل می کنیم.

برای کارگاه امتحان نهایی فیزیک ،جزوه pdf  سوالات در اختیارتون قرار می گیره. (رایگان) پس نیاز نیست جزوه و کتاب بخری.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *