دانلود جزوه ی فیزیک. مدرسه فیزیک دبیرستانی

دانلود جزوه ی فیزیک ،آموزش فیزیک باهوشانه ، برای بچه های کنکوری و دبیرستانی ، شامل درس نامه ، جزوه ، تست و پاسخنامه!برای موفقیت در کنکور نیاز داری منابع خوب و به درد بخور داشته باشی. ما این منابع را در اختیارتون قرار می دیم. همراه با مشاوره درسی برای کنکور.

 

دانلود جزوه ی فیزیک خلاصه، نویسی :

در این جزوه هر فصل در یک برگه نوشته شده و تلاش کردم همه ی نکات مهم و اساسی مربوط رو در بربگیره. از طرفی حجم اون اونقدر زیاد نشه که وقت نکنی بخونی. می تونی این جزوه رو بگذاری کنارت و تو تست ها هرجا گیر کردی یه نگاه بهش بندازی.

جزوه جمع بندی فیزیک کنکور

نکته و تست فیزیک

هر سال نزدیک کنکور یه همایش جمع بندی کنکور دارم. در این همایش کل فیزیک رو در حدود 15 جلسه جمع می کنم. حدود 400 تست حل می کنم که قسمت عمده سوالات کنکور از این جزوه میاد. جزوه  و تست هایی که تو این همایش ها حل می کنم اینجا می تونی دانلود جزوه ی فیزیک رو به صورت رایگان داشته باشی .

قسمت چهارم

قسمت پنجم

دانلود جزوه ی فیزیک کنکور:

در این بخش جزوه ها ی فیزیک، که در کلاس ها تدریس می کنم قرار دادم. نیاز نیست یه دفعه همه رو دانلود کنید. هر بار مطابق برنامه اتون جزوه دانلود کنین. در این جزوه ها، ابتدای هر فصل درس نامه قرار داره. اونو کامل بخونین . بعد تست های تثبیت هست. این تست ها برای یادگیری بهتره. بیشتر بر پایه ی درک بهتر مطالب هست. حل تست های این قسمت برای همه واجبه!بعد از تست های تثبیت ، تست های تمرین قرار داره. این تست ها یه پله بالاتر از تست های قبله. برای اینکه بتونین این تست ها رو بزنین ، حتما باید تست های تثبیت رو زده باشین . یعنی حتما حتما به ترتیب!

اول جزوه ، بعد تست تثبیت ، بعد تست تمرین و مرحله ی آخر تسلط. تست های تسلط برای 100 زدنه! با تست های تمرین و تثبیت به 60-70 درصد میرسین.همه ی تست های جزوه ، تست آزمون های برگزار شده در ایرانه. یعنی تست تالیفی نداره. تست کنکور سراسری ، آزاد ، کنکور های آزمایشی.

تست ها رو 30 تا 30 تا بزنین. هر 30 تا تست رو در 45 دقیقه بزنین. درصد بگیرین . بعد رفع اشکال کنین. اشکالات رو علامت گذاری کنین و تاریخ بزنین. تا بعد دوباره بر گردین و بررسی کنین.دقت کنین برای هر قسمت مشخص کردم، نظام قدیم یا جدید. با این تست ها نیاز به کتاب دیگه ای ندارین. تست های مکمل هم اگه لازم باشه بعدا به این قسمت اضافه میشه.

دانلود جزوه ی فیزیک کنکور به صورت کاملا رایگانه! بعد از دانلود می تونین به هر کسی که لازم داره این جزوه رو بدید. اگه خواستین خلاصه ی مفاهیم  و نکات را اینجا دانلود کن

بخش دانلود جزوه ی فیزیک کنکور و…:

فیزیک دوازدهم

تداخل امواج

I am text block. Click edit button to change this text. 

صوت

جزوه

 پاسخنامه

حذفیات دارد

الکترو مغناطیس

جزوه

 پاسخنامه

حذفیات دارد

نور شناخت

دانلود جزوه ی فیزیک

توجه:

با دانلود جزوه ی فیزیک کنکور ، کتاب دیگه ای نخر. این جزوه شامل حدود 3000 تست هست. فایل دانلود جزوه ی فیزیک کنکور ، هر چند وقت یکبار به روز رسانی میشه .

تست ها و جزوه های لازم به اون اضافه میشه. اشکالات اون برطرف میشه. این جزوه ها رو به کسانی که نیاز دارن بدین.باز یادآوری می کنم دانلود جزوه ی فیزیک کنکور رایگان است. فقط اگه به دردتون خورد دعام کنید. اگه هم مشکل داشت بگید درستش کنم.

5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پریا
پریا
2 سال قبل

سلام لینکا کار نمیکنن